Posilovací stroje

Prodáváme nové i použité posilovací stroje renomovaných značek. Použité posilovací stroje jsou vhodné pro vybavení starších fitness center nebo pro domácí použití.
V tomto videu jsou informace o posilovacích strojích a kardio strojích, které máme v naší nabídce POSILOVACÍ STROJE

Posilovací stroje máme rozděleny do dvou kategorií:

klasické posilovací stroje
 a aerobní kardio stroje.

K čemu slouží posilovací stroj ?

Posilovací stroje slouží k budování svalové hmoty, tvarování postavy, rehabilitačnímu cvičení po úrazech a onemocněních a získání lepší fyzické kondice.

Klasické posilovací stroje slouží především k budování svalové hmoty, tvarování postavy a rehabilitačnímu cvičení po úrazech.

V kategorii klasických posilovacích strojů naleznete například stroje na posilování břicha, horní kladky na posilování zad, tlaky na prsa (bench press), stroje na posilování nohou - roznožování, snožování, leg press (tlaky na nohy), předkopávání, zakopávání, unožování, hýždě. Dále stroje na posilování paží - bicepsy, tricepsy a další stroje. Mezi oblíbené stroje patří také protisměrné kladky, multipress, kladková věž a multifunkční věž.

Aerobní kardio stroje slouží k získání lepší fyzické kondice a rehabilitačnímu cvičení po úrazech a onemocněních.
Pravidelným cvičením na aerobních kardio strojích dochází ke zdravé stimulaci srdce, zvýšení kapacity plic, úpravě krevního tlaku, spalování tuku a celkovému zvýšení fyzické kondice.
Do kategorie aerobních kardio strojů patří stroje jako například rotoped, ergometr, cross trenažér ( elliptical, orbitrek ), běžecký (běhací) pás, stepper, horizontální rotoped, veslovací trenažér a další.

Nabízené profesionální posilovací stroje z obou kategorií jsou díky své robustní konstrukci a vysoké kvalitě použitých materiálů určeny pro posilování ve fitness centrech a posilovnách a také pro kvalitní domácí cvičení.

Použité a nové posilovací stroje a aerobní kardio stroje

V naší nabídce naleznete nejen použité, ale i nové profesionální posilovací stroje od výrobců světoznámých značek s prověřenou kvalitou jako například Life Fitness, Technogym, Star Trac, Johnson, Grün Sport, KWK, DAVID, ZEST, Panatta a dalších.

Námi prodávané posilovací stroje a aerobní kardio stroje procházejí předprodejním servisem.

Posilovací stroje procházejí před prodejem důkladnou servisní kontrolou při které jsou rozbité a opotřebované díly vyměněny za nové.

U nás, jako málo kde, koupíte kvalitní a levný posilovací stroj a aerobní kardio stroj. 

Fitness centrům a posilovnám poskytujeme při nákupu většího počtu posilovacích strojů a kardio strojů výrazné slevy.

Více

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


nové zboží, dostupnost: Skladem
85 Kč  (původně 150 Kč) detail
nové zboží, dostupnost: Na dotaz
141 Kč  detail
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23